ikitelli / ISTANBUL
ARA

منتجاتنا

Sofaş Kelepçe San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Demircan, kelepçe sektörüne yeni bir soluk kazandırdıklarını ve üretici dirma olarak kaliteli ürün, iyi hizmet anlayışı ile kısa sürede geniş bir pazarlama ağına ulaştıklarını belirtti. Safaş kelepçe'nin pazarlamadaki başarısını üretici bir firma olması, yurtiçi ve yurt dışı pazarına ulaşarak müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretmektedir. 

Takım çalışmasını uygulayan iş sağlıgı ve güvenliği ile çalışan egitimli personelin yönetim sisteminde daha etkin katılımlarını sağlayarak ekip olma ruhunu geliştirmek.

İş sağlıgı ve güvenliği ile çevre temizliği konusunda çalışanlar eğitilerek bilinçlendirmek yönetim sistemimizi sürekli gözden geçirerek performansımızı geliştirmek.

Eğitimli persolenimizle koşulsuz müşteri memnüniyetini gerekliliğine inanarak kalite yönetim ve çevre kirliliği risklerini ve çalışma ortamında kaynaklanan potansiyel tehlikeleri belirtmek,sistemlerimizi sürekli geliştirerek kendi sektörü içinde öncü ve örnek olmayı amaç edinmiştir.

Tüm üretim zincirimiz boyunca hammadde temininde müşteriye sunumuna kadar bütün aşamalarda ilgili çevrelerle etkin bir iletişim içerisindedir.
Hedefimiz küresel rekabet ortamında sektörde ürün ve hizmet kalitesini yükseltmektir.
 

أسئلة متكررة
- كيف يمكننا الوثوق بجودة منتجاتك؟

شركتنا تقدم أفضل الخدمات والمنتجات الآمنة في هذا الصدد ، يا سيدي.

 

- هل تقدمون ضمان لمنتجاتكم؟

جميع منتجاتنا مضمونة وعالية الجودة ، يا سيدي.

 

 

- هل تبيعون بالجملة؟

نعم كل مبيعاتنا بالجملة.

 

ما هي المحافظات التي تقومون بالشحن إليها ؟

نوفر خدمة الشحن إلى جميع أنحاء تركيا.

- في كم دولة تقدمون خدماتكم؟

نقدم خدماتنا في 26 دولة. يمكنك التواصل معنا للحصول على التفاصيل.